Preskočiť na obsah
Erik Spišák

Priemyselná výroba

Erik Spišák

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Levice
Od roku
2005
IČO
41 773 594

Erik Spišák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
934 01 Levice
Na trhu od
1. júna 2005
IČO
41 773 594
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Erik Spišák

Erik Spišák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Levice. Podniká od 1. júna 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu, pracovanie kovu jednoduchým spôsobom a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Erik Spišák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 773 594
Dátum vzniku
1. júna 2005
Miesto podnikania
934 01 Levice
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 420-18245
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Erik Spišák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Erik Spišák?

Miesto podnikania je v obci 934 01 Levice.

Čím sa Erik Spišák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu; pracovanie kovu jednoduchým spôsobom; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Erik Spišák?

IČO je 41 773 594.

Odkedy podniká Erik Spišák?

Podnikanie začalo 1. júna 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Erik Spišák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese erik-spisak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.